W październiku odbyły się szkolne eliminacje do dolnośląskiego konkursu Zdolny Ślązak, organizowanego pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Cieszy, że wzięło w nim udział wielu chętnych. Uczniowie pisali testy konkursowe z j. polskiego, j. angielskiego, j. niemieckiego, matematyki, historii, biologii, geografii, chemii, fizyki. Dziękujemy wszystkim, kórzy wzięli udział w konkursowych zmaganiach. Gratulujemy 12 laureatom szkolnego etapu konkursu, którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego. Trzymamy za Was kciuki!

Jelcz – Laskowice, 28 października 2019r.

Szanowni Rodzice Uczniów PSP3 w Jelczu-Laskowicach,

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście dokonując wyboru nas na swoich przedstawicieli w Radzie Rodziców.

Chcemy aktywnie uczestniczyć w życiu szkolnym naszych dzieci i aktywnie kształtować ich podstawy. Zależy nam na współpracy wszystkich Rodziców i wprowadzeniu nowych – dobrych nawyków – wzajemnej pomocy, szacunku i wsparcia. Chcemy wspierać wszystkie dzieci, zarówno te osiągające wybitne wyniki w nauce, jak również zaangażowane oraz utalentowane zdolnościami sportowymi, manualnymi, czy wokalnymi.

Samorząd uczniowski z budynku szkoły przy ul. Hirszfelda 92, bardzo dziękuje wszystkim rodzicom oraz uczniom za ciasta i słodkości przygotowane na kiermasz zorganizowany w ramach Dnia Edukacji Narodowej.

Dziennik elektroniczny

Początek strony