książki001

Witamy wszystkich ponownie i zapraszamy do zapoznania się z nowymi propozycjami bibliotekarek - pani Agnieszki i pani Marty!

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony z zabawami i konkursami świetlicowymi. Wszystko z myślą o Was! Zerknijcie tutaj, by skorzystać z przygotowanych propozycji:

https://sites.google.com/view/swietlicapsp3

Ogłoszony jest tam świetlicowy konkurs dla dzieci klas 0-III , dający możliwość zdobycia „Odznaki Ornitologa” – zachęcamy do zabawy. Konkurs potrwa do końca maja, a polegać będzie na odgadywaniu gatunku ptaków zamieszczanych na zdjęciach, wykonanych w okolicy naszego miasta.

Wg decyzji MEN zawieszenie zajęć w szkołach zostaje przedłużone do 24.05 br. Terminy egzaminów ósmoklasisty zostały wyznaczone na 16 - 18 czerwca br.

Informujemy, że został uruchomiony nieodpłatny dostęp do Office 365 Education dla nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Żeby go uzyskać, należy pobrać login i hasło pierwszego logowania z dziennika Uonet+, a następnie zalogować się do platformy Office 365 za pośrednictwem strony https://office365.com (logujemy się poprzez przeglądarkę internetową na dowolnym urządzeniu – komputerze, tablecie czy smartfonie). Jednym z elementów platformy jest aplikacja Teams, umożliwiająca organizację zespołowej pracy zdalnej uczniów i nauczycieli. Instrukcja logowania dla ucznia - TUTAJ.

Początek strony